Portfolio

راهکار آزمایشگاه، داروخانه و مراکز درمانی پاناک

در آزمایشگاه ها، داروخانه ها و مراکز درمانی، به دلیل وجود دارو، نمونه های آزمایشگاهی، کیت های آزمایشگاهی، پایش دائمی و کنترل دما و رطوبت امری حیاتی و حساس است. تغییرات پیش بینی نشده دما در این محیط ها می تواند ضررهایی سنگین و در بعضی مواقع جبران نشدنی به ما تحمیل کند.
وجود سیستمی هوشمند برای پایش و کنترل دمای محیط می تواند از فساد داروها، کیت های آزمایش و … جلوگیری کرده و همچنین امکان دسترسی در آینده به شرایط محیطی مناسب نگهداری را فراهم آورند. همچنین در اتاقهای خاص مانند اتاق عمل و مراقبتهای ویژه ، انکوباتورها و حتی بخشها ثبت و کنترل دما می تواند در بهینه کردن شرایط محیطی برای افراد نقش مهمی ایفا کند.
با راهکار مانیتورینگ دما و رطوبت آزمایشگاه، داروخانه و مراکز درمانی پاناک می توانید در هر لحظه دمای فریزر، یخچال و محیطی را که مایل هستید مشاهده نمایید و در صورت عبور دما یا رطوبت از آستانه های مجاز از اپلیکیشن پاناک پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید و یا از طریق اس ام اس از آخرین تغییرات باخبر شوید.
 
 

محصولات مانیتورینگ دما و رطوبت آزمایشگاه، داروخانه و مراکز درمانی پاناک:

اجزای اصلی این راهکار پایشگر دمای پاناک (یا پایشگر دما و رطوبت پاناک) و ماژول اس ام اس پاناک هستند.

  به این شکل که در هر مکانی که نیاز به پایش و کنترل دمای محیط وجود دارد (مانند یخچال های آزمایشگاهی) یک پایشگر دما قرار می گیرد و تمامی پایشگرها بدون نیاز به کابل کشی و به وسیله اتصال وای فای به یک مودم اینترنت وای فای متصل می شوند (نیازی به مودم و یا درگاه خاصی وجود ندارد و پایشگرهای پاناک با هر مودم وای فای سازگاری دارند).

سنسور دمای پایشگر پاناک به راحتی درون یخچال قرار می گیرد
سنسور دمای پایشگر پاناک به راحتی درون یخچال قرار می گیرد

همچنین تمامی پایشگرها از طریق وای فای به ماژول اس ام اس متصل می شوند (بدون هیچ نیازی به تنظیمات، تنها با روشن کردن ماژول اس ام اس تمامی دستگاه ها به آن متصل می شوند) تا در صورت قطع برق یا اینترنت شما همچنان از آخرین وضعیت دما و رطوبت فضاهایی که برای شما اهمیت دارند با خبر باشید.(در تصویر شماتیک بالای صفحه می توانید نحوه استفاده و اتصال دستگاه ها را ببینید) در پایشگرهای دمای پاناک از سنسور سیمی ضد آب و مقاوم استفاده شده است تا به راحتی بتوان سنسور دما را در یخچال یا فضاهای مشابه قرار داد بدون اینکه نیاز به گذاشتن کامل دستگاه در آن فضا باشد. این ویژگی مشکلات آنتن دهی و آسیب دیدگی دستگاه را رفع خواهد کرد ضمن اینکه دقت اندازه گیری دما را نیز به حداکثر خواهد رساند.

سنسور دمای ضد آب پاناک
سنسور دمای ضد آب پاناک

همان طور که توضیح دادیم ما در راهکار مانیتورینگ دمای آزمایشگاه ، داروخانه ها و مراکز درمانی پاناک تمامی شرایط مانند قطع برق، قطع اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب در محل، نیاز به اندازه گیری دمای یخچال و فریزر و … را پیش بینی کرده ایم و طراحی محصولاتمان بر این اساس است.

مبنای طراحی محصولات ما نیازهای مشتریان ماست

پس اگر شرایط خاصی دارید که فکر می کنید راهکار مانیتورینگ دمای آزمایشگاه پاناک مشکل شما را حل نمی کند، بسیار خوشحال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت در بازطراحی محصولاتمان آن را لحاظ کنیم. برای آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه کار آن ها می توانید به صفحه محصولات پاناک مراجعه فرمایید

دما و رطوبت مناسب آزمایشگاه ها، مراکز درمانی و داروخانه ها :

دمای آزمایشگاه ها ، کلینیک ها و مراکز درمانی بین ۲۰ تا ۲۴ درجه سانتیگراد باشد

دمای مناسب داروخانه ها نیز بین ۱۵ تا ۲۵ درجه سانتیگراد باشد

همزمان با کنترل دما، تنظیم درصد رطوبت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بدین منظور رطوبت مناسب مراکز درمانی، آزمایشگاه ها و داروخانه ها بین ۳۰ تا ۶۰ درصد است.

برای دریافت اطاعات بیشتر، مشاوره ی رایگان و سفارش میتوانید

با ما تماس بگیرید

با پاناک بیشتر آشنا شوید:

دسته بندی ها
has been added to the cart. View Cart