Portfolio

راهکارفروشگاه ها و پخش مواد غذایی پاناک

در فروشگاه های مواد غذایی برای حفظ سلامت  مواد غذایی  پایش و کنترل دما و رطوبت یخچال ها بصورت دائمی امری حیاتی و حساس است.همچنین در کامیون های پخش مواد غذایی کنترل دما و رطوبت مهم است. تغییرات پیش بینی نشده دما و رطوبت در این محیط ها می تواند ضررهایی سنگین و در بعضی مواقع جبران نشدنی وارد کند.

وجود سیستمی هوشمند برای پایش و کنترل دما و رطوبت می تواند از خرابی و فساد مواد غذایی و خسارات احتمالی جلوگیری کرده و همچنین امکان دسترسی در آینده به شرایط محیطی مناسب نگهداری مواد غذایی را فراهم آورند. همچنین در فضا های خاص مانند انبار ها، ثبت و کنترل دما می تواند در بهینه کردن شرایط محیطی  برای  مواد غذایی نقش مهمی ایفا کند.

با راهکار کنترل دما و رطوبت فروشگاه ها و پخش مواد غذایی پاناک می توانید در هر لحظه دمای یخچال ها ،انبار ها ، کامیون های حمل مواد غذایی یا هر محیطی را که مایل هستید مشاهده نمایید و در صورت عبور دما یا رطوبت از آستانه های مجاز از اپلیکیشن پاناک پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید و یا از طریق اس ام اس از آخرین تغییرات باخبر شوید.

محصولات مانیتورینگ و کنترل دما و رطوبت فروشگاه ها و پخش موادغذایی پاناک:

اجزای اصلی این راهکار پایشگر دمای پاناک (یا پایشگر دما و رطوبت پاناک) و ماژول اس ام اس پاناک هستند.

به این شکل که در هر مکانی که نیاز به پایش دما وجود دارد (مانند یخچال یا انبار) یک پایشگر دما قرار می گیرد و تمامی پایشگرها بدون نیاز به کابل کشی و به وسیله اتصال وای فای به یک مودم اینترنت وای فای متصل می شوند (نیازی به مودم و یا درگاه خاصی وجود ندارد و سیستم های پاناک با هر مودم وای فای سازگاری دارند)

همچنین تمامی پایشگرها از طریق وای فای به ماژول اس ام اس متصل می شوند (بدون هیچ نیازی به تنظیمات، تنها با روشن کردن ماژول اس ام اس تمامی دستگاه ها به آن متصل می شوند) تا در صورت قطع برق یا اینترنت شما همچنان از آخرین وضعیت دما و رطوبت فضاهایی که برای شما اهمیت دارند با خبر باشید. این ویژگی مشکلات آنتن دهی و آسیب دیدگی دستگاه را رفع خواهد کرد ضمن اینکه دقت اندازه گیری دما را نیز به حداکثر خواهد رساند

همان طور که توضیح دادیم ما در راهکار کنترل دما و رطوبت فروشگاه ها و پخش مواد غذایی پاناک تمامی شرایط مانند قطع برق، قطع اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب در محل، نیاز به اندازه گیری دمای محیط و … را پیش بینی کرده ایم و طراحی محصولاتمان بر این اساس است

مبنای طراحی محصولات ما نیازهای مشتریان ماست

پس اگر شرایط خاصی دارید که فکر می کنید راهکار مانیتورینگ و کنترل دما و رطوبت فروشگاه های مواد غذایی پاناک مشکل شما را حل نمی کند، بسیار خوشحال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت در بازطراحی محصولاتمان آن را لحاظ کنیم. برای آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه کار آن ها می توانید به صفحه محصولات پاناک مراجعه فرمایید.

برای دریافت اطاعات بیشتر، مشاوره ی رایگان و سفارش میتوانید

با ما تماس بگیرید

با پاناک بیشتر آشنا شوید:

دسته بندی ها
has been added to the cart. View Cart