Portfolio

راهکار پایش گلخانه پاناک

 در گلخانه ها و باغ ها گیاهان و محصولات مختلف کشاورزی به شرایط مختلفی برای رشد و حداکثر بودن بهره وری احتیاج دارند. وجود سیستم مانیتورینگ و پایش و کنترل رطوبت خاک کنترل دائمی دما و رطوبت در گلخانه ها می تواند از آسیب های جدی محصولات که منجر به ضررهای سنگین می شود جلوگیری کرده و با کنترل منظم و دقیق این پارامترهای کلیدی راندمان گلخانه مان را به حداکثر برسانیم. همچنین با داشتن اطلاعات گذشته می توانیم برای اختصاص منابعی مانند آب و انرژی در آینده برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.
 
با راهکار کنترل دما، رطوبت و رطوبت خاک گلخانه پاناک می توانید در هر لحظه دما و رطوبت گلخانه و رطوبت خاک محصولاتتان را مشاهده نمایید و در صورت عبور هرکدام از این پارامترها از آستانه های مجاز از اپلیکیشن پاناک پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید و یا از طریق اس ام اس از آخرین تغییرات باخبر شوید.

محصولات مانیتورینگ گلخانه پاناک:

اجزای اصلی راهکار گلخانه ی هوشمند پایشگر رطوبت خاک پاناک (مجهز به پایشگر دما و رطوبت) و ماژول اس ام اس پاناک هستند.

شما می توانید در هر لاین گلخانه یک دستگاه پایشگر برای ثبت و کنترل رطوبت خاک ، رطوبت و دما قرار دهید. تمامی پایشگرها بدون نیاز به کابل کشی و به وسیله اتصال وای فای به یک مودم اینترنت وای فای متصل می شوند (نیازی به مودم و یا درگاه خاصی وجود ندارد و سیستم های پاناک با هر مودم وای فای سازگاری دارند). همچنین تمامی پایشگرها از طریق وای فای به ماژول اس ام اس متصل می شوند (بدون هیچ نیازی به تنظیمات، تنها با روشن کردن ماژول اس ام اس تمامی دستگاه ها به آن متصل می شوند) تا در صورت قطع برق یا اینترنت شما همچنان از آخرین شرایط محیط باخبر باشید.

سنسور دما و رطوبت گلخانه پاناک
سنسور دما و رطوبت گلخانه پاناک

همچنین اگر در گلخانه یا باغ خود استخر یا استخر پرورش آبزیان دارید و دمای آن برای شما مهم است، پایشگر دمای پاناک یک انتخاب بسیار مناسب برای شماست. در پایشگرهای دمای پاناک از سنسور سیمی ضد آب و مقاوم استفاده شده است تا به راحتی بتوان سنسور را در یخچال یا فضاهای مشابه قرار داد بدون اینکه نیاز به گذاشتن کامل دستگاه در آن فضا باشد. این ویژگی مشکلات آنتن دهی و آسیب دیدگی دستگاه را رفع خواهد کرد ضمن اینکه دقت اندازه گیری دما را نیز به حداکثر خواهد رساند.

سنسور دمای ضد آب پاناک
سنسور دمای ضد آب پاناک

ما در راهکار پایش گلخانه پاناک تمامی شرایط مانند قطع برق، قطع اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب در محل، شرایط سخت و واقعی گلخانه و … را پیش بینی کرده ایم و طراحی محصولاتمان بر این مبناست.

مبنای طراحی محصولات ما نیازهای مشتریان ماست

پس اگر شرایط خاصی دارید که فکر می کنید راهکار سیستم مانیتورینگ گلخانه پاناک مشکل شما را حل نمی کند، بسیار خوشحال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت در بازطراحی محصولاتمان آن را لحاظ کنیم.برای آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه کار آن ها می توانید به صفحه محصولات پاناک مراجعه فرمایید:

برای دریافت اطاعات بیشتر، مشاوره ی رایگان و سفارش میتوانید

با ما تماس بگیرید

با پاناک بیشتر آشنا شوید:

دسته بندی ها
has been added to the cart. View Cart