Portfolio

راهکارکنترل دمای سالن های مرغداری پاناک

در مرغداری ها  برای حفظ سلامت مرغ ها و بهداشت سالن ها کنترل و مانیتورینگ دما و رطوبت سالن مرغداری بصورت دایمی امری حیاتی و حساس است. تغییرات پیش بینی نشده دما  و رطوبت در این محیط ها می تواند ضررهایی سنگین و در بعضی مواقع جبران نشدنی وارد کند

وجود سیستمی هوشمند برای کنترل و مانیتورینگ دما و رطوبت سالن مرغداری می تواند از خسارات احتمالی جلوگیری کرده و همچنین امکان دسترسی در آینده به شرایط محیطی مناسب نگهداری مرغ ها  را فراهم آورند. همچنین در فضا های خاص مانند سالن های پرورش ، ثبت و کنترل دما می تواند در بهینه کردن شرایط محیطی  برای مرغ ها نقش مهمی ایفا کند.

با راهکار کنترل دما و رطوبت  سالن مرغداری پاناک می توانید در هر لحظه دمای سالن های مرغداری ، انبار ها یا هر محیطی را که مایل هستید پایش کنید و در صورت عبور دما یا رطوبت از آستانه های مجاز از اپلیکیشن پاناک پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید و یا از طریق اس ام اس از آخرین تغییرات باخبر شوید.

محصولات مانیتورینگ دما و رطوبت سالن مرغداری پاناک:

دما و رطوبت مناسب سالن مرغداری :

دمای مناسب سالن مرغداری باید بین۱۸ تا ۲۴ درجه سلسیوس باشد همزمان با کنترل دما تنظیم درصد رطوبت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است خصوصا در روز های ابتدایی که جوجه ها دی هیدراته میشوند، بدین منظور رطوبت مناسب برای سالن های مرغداری بین ۶۵ تا ۷۵درصد است.

اجزای اصلی این راهکار پایشگر دمای پاناک (یا پایشگر دما و رطوبت پاناک) و ماژول اس ام اس پاناک هستند.

به این شکل که در هر مکانی که نیاز به پایش دما و رطوبت وجود دارد (مانند سالن ها و انبار ها) یک پایشگر دما و رطوبت قرار می گیرد و تمامی پایشگرها بدون نیاز به کابل کشی و به وسیله اتصال وای فای به یک مودم اینترنت وای فای متصل می شوند (نیازی به مودم و یا درگاه خاصی وجود ندارد و سیستم های پاناک با هر مودم وای فای سازگاری دارند)

همچنین تمامی پایشگرها از طریق وای فای به ماژول اس ام اس متصل می شوند (بدون هیچ نیازی به تنظیمات، تنها با روشن کردن ماژول اس ام اس تمامی دستگاه ها به آن متصل می شوند) تا در صورت قطع برق یا اینترنت شما همچنان از آخرین وضعیت دما و رطوبت فضاهایی که برای شما اهمیت دارند با خبر باشید. این ویژگی مشکلات آنتن دهی و آسیب دیدگی دستگاه را رفع خواهد کرد ضمن اینکه دقت اندازه گیری دما را نیز به حداکثر خواهد رساند

همان طور که توضیح دادیم ما در راهکار پایش سالن های مرغداری پاناک تمامی شرایط مانند قطع برق، قطع اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب در محل، نیاز به اندازه گیری دمای محیط و … را پیش بینی کرده ایم و طراحی محصولاتمان بر این اساس است

مبنای طراحی محصولات ما نیازهای مشتریان ماست

پس اگر شرایط خاصی دارید که فکر می کنید راهکار کنترل دما و رطوبت سالن مرغداری پاناک مشکل شما را حل نمی کند، بسیار خوشحال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت در بازطراحی محصولاتمان آن را لحاظ کنیم.

برای دریافت اطاعات بیشتر، مشاوره ی رایگان و سفارش میتوانید

با ما تماس بگیرید

با پاناک بیشتر آشنا شوید:

دسته بندی ها
has been added to the cart. View Cart