Portfolio

راهکار کنترل دمای رستوران ها و کافه های پاناک

در رستوران ها و کافه ها به دلیل وجود مواد غذایی مثل گوشت و سبزیجات تازه ، پایش و کنترل دما بصورت مداوم امری حیاتی و حساس است. تغییرات پیش بینی نشده دما در این محیط ها می تواند ضررهایی سنگین  جانی و مالی و در بعضی مواقع جبران نشدنی وارد کند. وجود سیستمی هوشمند برای پایش و کنترل دمای رستوران ها می تواند از فساد و خرابی مواد غذایی جلوگیری کرده و همچنین امکان دسترسی در آینده به شرایط محیطی مناسب نگهداری را فراهم آورند.

همچنین ثبت و  کنترل دمای یخچال رستوران ها یا فضا های دیگر مانند انبار ها و فریزرها می تواند در بهینه کردن شرایط محیطی  برای مواد غذایی نقش مهمی ایفا کند.

با راهکار کنترل دما و رطوبت رستوران ها و کافه های پاناک می توانید در هر لحظه دمای انبارهای آشپزخونه و یخچال ها یا هر محیطی را که مایل هستید مشاهده نمایید و در صورت عبور دما یا رطوبت از آستانه های مجاز از اپلیکیشن پاناک پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید و یا از طریق اس ام اس از آخرین تغییرات باخبر شوید.

محصولات مانیتورینگ دما و رطوبت رستوران ها و کافه های پاناک:

اجزای اصلی این راهکار پایشگر دمای پاناک (یا پایشگر دما و رطوبت پاناک) و ماژول اس ام اس پاناک هستند.

به این شکل که در هر مکانی که نیاز به پایش دما وجود دارد (مثلا برای کنترل دمای یخچال رستوران ها یا انبار ها ) یک پایشگر دما قرار می گیرد و تمامی پایشگرها بدون نیاز به کابل کشی و به وسیله اتصال وای فای به یک مودم اینترنت وای فای متصل می شوند (نیازی به مودم و یا درگاه خاصی وجود ندارد و سیستم های پاناک با هر مودم وای فای سازگاری دارند)

همچنین تمامی پایشگرها از طریق وای فای به ماژول اس ام اس متصل می شوند (بدون هیچ نیازی به تنظیمات، تنها با روشن کردن ماژول اس ام اس تمامی دستگاه ها به آن متصل می شوند) تا در صورت قطع برق یا اینترنت شما همچنان از آخرین وضعیت دما و رطوبت فضاهایی که برای شما اهمیت دارند با خبر باشید. این ویژگی مشکلات آنتن دهی و آسیب دیدگی دستگاه را رفع خواهد کرد ضمن اینکه دقت اندازه گیری دما را نیز به حداکثر خواهد رساند.

همان طور که توضیح دادیم ما در راهکار کنترل دمای رستوران ها و کافه های پاناک تمامی شرایط مانند قطع برق، قطع اینترنت، عدم آنتن دهی مناسب در محل، نیاز به اندازه گیری دمای محیط و … را پیش بینی کرده ایم و طراحی محصولاتمان بر این اساس است.

مبنای طراحی محصولات ما نیازهای مشتریان ماست

پس اگر شرایط خاصی دارید که فکر می کنید راهکار کنترل دمای رستوران ها ی پاناک مشکل شما را حل نمی کند، بسیار خوشحال می شویم که آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت در بازطراحی محصولاتمان آن را لحاظ کنیم. برای آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه کار آن ها می توانید به صفحه محصولات پاناک مراجعه فرمایید

برای دریافت اطاعات بیشتر، مشاوره ی رایگان و سفارش میتوانید

با ما تماس بگیرید

با پاناک بیشتر آشنا شوید:

دسته بندی ها
has been added to the cart. View Cart